جشنواره گل حریف ازبکستانیِ پرسپولیس + نامداری: انتخاب دروازه‌بان با شفر است – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: امشب (پنجشنبه) تیم نسف‌قارشی در دومین و آخرین دیدار تدارکاتی پیش از رویارویی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم دینامو سمرقند رفت و با نتیجه پرگل ۵ بر صفر به پیروزی رسید
همچنین سایت رسمی باشگاه نسف‌قارشی ازبکستان اعلام کرد که کاروان این تیم بامداد یکشنبه هفته آینده از تاشکند راهی ایران خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: امشب (پنجشنبه) تیم نسف‌قارشی در دومین و آخرین دیدار تدارکاتی پیش از رویارویی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم دینامو سمرقند رفت و با نتیجه پرگل ۵ بر صفر به پیروزی رسید.

دراگان چران، مهاجم ۳۰ ساله و صربستانی تیم نسف‌قارشی زننده ۴ گل بازی با دینامو سمرقند بود. اسلاوو لوکیچ دیگر گل تیمش را به ثمر رساند. تیم نسف‌قارشی ۲ روز قبل نیز در اولین بازی تدارکاتی برابر تیم شورتان به تساوی یک – یک بسنده کرده بود.

تیم‌های پرسپولیس و نسف‌قارشی ازبکستان سه‌شنبه هفته آینده (۲۴ بهمن) در اولین هفته لیگ قهرمانان آسیا از گروه C در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می‌روند. دیگر بازی این گروه میان تیم‌های السد قطر و الوصل امارات برگزار خواهد شد.

——————-

خبرگزاری فارس: اشکان نامداری پس از برتری ۳ بر صفر استقلال مقابل سپیدرود در مورد اینکه فرایند انتخاب دروازه‌بان در استقلال چگونه است و در هر بازی شاهد تغییر هستیم، گفت: بارها گفته‌ام که من فقط تمرین می‌دهم انتخاب با شفر است
خبرگزاری فارس: اشکان نامداری پس از برتری ۳ بر صفر استقلال مقابل سپیدرود در مورد اینکه فرایند انتخاب دروازه‌بان در استقلال چگونه است و در هر بازی شاهد تغییر هستیم، گفت: بارها گفته‌ام که من فقط تمرین می‌دهم انتخاب با شفر است. در طول هفته از من نظر می‌خواهند که شرایط آمادگی دروازه‌بانان چگونه است اما تصمیم را خودشان می‌گیرند.

مربی دروازه‌بانان استقلال در مورد اینکه خودتان این شیوه را می‌پسندید، گفت: سرمربی تصمیم می‌گیرد قطعاً او بهترین فرد را برای بازی انتخاب می‌کند من فقط اطلاعات می‌دهم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا کادر فنی منتظر است دروازه‌بانی اشتباه کند تا دیگری جایگزینش شود یا خیر، گفت: منتظر چیزی نبودیم قطعاً کسی که بازی می‌کند از نظر شفر بهترین است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *