جزییات مرگ دلخراش دختر ۶ ساله + رضایت شفر از جذب بازیکنان جدید استقلال – رئال نیوز

ارسال شده توسط
روزنامه ایران نوشت: عصرجمعه، ساحل شنی شهرستان بابلسر دریک روز آفتابی، شاهد جمعیت زیادی بود. پریا کوچولو همراه پدر بزرگ و مادر بزرگش به ساحل آمده بود تا کمی بازی کند
پدر و مادر«پریا»، مدتی قبل ازهم جدا شده بودند به همین خاطر دخترک ضربه روحی شدیدی خورده بود. درآن شرایط، پدربزرگ و مادربزرگش برای اینکه نوه‌شان کمی ازآن حال و هوا بیرون بیاید، نوه شش‌ساله‌شان را برای تقویت روحیه، به ساحل بابلسر آورده بودند. نوه دختری‌شان نزد آنها امانت بود و قرار گذاشته بودند پس ازچند روز به تهران برگردند وپریا کوچولو را تحویل مادرش دهند، اما ناگهان اتفاقی شوم رخ داد.

پس ازتأیید مرگ دخترک، پیکرش با دستوربازپرس کشیک دادسرا به پزشکی قانونی انتقال یافت. راکب موتورسیکلت نیز در بازداشت است.

روزنامه ایران نوشت: عصرجمعه، ساحل شنی شهرستان بابلسر دریک روز آفتابی، شاهد جمعیت زیادی بود. پریا کوچولو همراه پدر بزرگ و مادر بزرگش به ساحل آمده بود تا کمی بازی کند.
دخترک مشغول بازی بود که صدای زوزه گوشخراش اگزوزموتورسیکلتی نگاه همه را به خود جلب کرد. دوپسر نوجوان سواربر موتور، روی ساحل شنی در حرکت بودند. صدای موتور هر لحظه نزدیک‌تر می‌شد. دراین میان دخترک در بازی‌های کودکانه‌اش غرق بود که راکب موتور سیکلت، ناگهان کنترل موتور را از دست داد و…

دقایقی بعد دخترک جیغی کشید و بعد هم با پیکری خونین، بی‌حرکت روی ماسه‌های شنی ماند.همان موقع چندین نفر که شاهد ماجرای هولناک بودند، شوک زده به کمک شتافتند.اما پریا بی‌حرکت روی زمین افتاده بود و درمقابل چشمان بهت زده پدربزرگ ومادربزرگ، ناباورانه جان داد و…

——————-
خبرگزاری مهر: تمرین ظهر امروز استقلال از ساعت ۱۱:۴۵ و در هوای آلوده در زمین چمن صنایع دفاع برگزار شد.

* بویان نایدنوف اولین تمرین خود را به طور اختصاصی زیر نظر کادر فنی آبی پوشان انجام داد
خبرگزاری مهر: تمرین ظهر امروز استقلال از ساعت ۱۱:۴۵ و در هوای آلوده در زمین چمن صنایع دفاع برگزار شد.
* استقلال آخرین تمرین خود را فردا قبل دیدار برابر سپیدرود رشت در ورزشگاه صنایع دفاع برگزار خواهد کرد.

* قبل از شروع تمرین سرمربی استقلال دقایقی را با بازیکنانش گفتگو کرد. پس از صحبت های وینفرد شفر، بازیکنان ابتدا بدن های خود را گرم کرده، سپس به مرور کارهای ترکیبی در گروه های سه نفره پرداختند و بعد از آن کارهای تاکتیکی برای دیدار برابر سفید رود را انجام دادند.

* آیتم بعدی اختصاص به یک فوتبال درون تیمی داشت که شفر و دستیارانش عملکرد بازیکنان را زیرنظر داشته و در مواقع لزوم، بازی را قطع و نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می کردند.

* تیم فوتبال استقلال تهران روز پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه از هفته بیست و سوم لیگ و از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی میزبان سپیدرود رشت خواهد بود.

* بخش پایانی تمرین مختص زدن ضربات ایستگاهی و شوت از راه دور بود که امید ابراهیمی، روزبه چشمی و جباروف، ضربات خود را بهتر از سایرین وارد دروازه می کردند.

* سرمربی استقلال به دلیل جذب دو بازیکن جدید اظهار رضایت داشت و دقایقی هم عبداللهی در این خصوص صحبت کرد.

* بویان در ابتدا مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت سپس دقایقی با شفر به طور اختصاصی در خصوص شرایطش صحبت کرد.

* بویان نایدنوف اولین تمرین خود را به طور اختصاصی زیر نظر کادر فنی آبی پوشان انجام داد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *