تیم‌هایی که گزینه سقوط به دسته اول هستند + ترامپ: شاید مادام العمر شدن را امتحان کردیم – رئال نیوز

ارسال شده توسط

مهر: پیروزی تیم فوتبال استقلال خوزستان در دیداری شش امتیازی مقابل نفت تهران باعث شد تا فشردگی امتیازات در انتهای جدول تنور رقابت بین چند تیم در پایین جدول را داغ تر از قبل کند
پدیده ۲۶ امتیازی یکی دیگر از تیم هایی است که روی کاغذ خطر سقوط آن را تهدید می کند. هرچند قدری عجیب و غیر قابل باور است، اما حتی سپاهان که به لطف دو پیروزی پی در پی ۲۷ امتیازی شد هنوز کاملا از خطر سقوط دور نشده است.

به جز سیاه جامگان که با ۱۵ امتیاز فاصله زیادی با تیم‌های بالاسری‌اش داشته و از شانس کمی برای بقا در لیگ برتر برخوردار است، استقلال خوزستان و سپیدرود با ۲۳ امتیاز و نفت تهران با ۲۴ امتیاز سه تیمی هستند که خطر سقوط به دسته یک بیشتر از تیم‌های دیگر آنها را تهدید می کند.

اگر استقلال خوزستان در آخرین بازی از هفته بیست و پنجم مقابل نفت تهران تن به شکست می‌داد، تا حدود زیادی نفت، پدیده و سپاهان را از ورطه سقوط رهایی می‌داد و شانس‌های خود را برای بقا در لیگ برتر کمرنگ می‌کرد. اما تک گل عادل کلاه کج کافی بود تا امتیازات استقلال خوزستان به نفت و سپیدرود نزدیک شده و گره کوری که در انتهای جدول لیگ برتر بود را کورتر نماید.

مهر: پیروزی تیم فوتبال استقلال خوزستان در دیداری شش امتیازی مقابل نفت تهران باعث شد تا فشردگی امتیازات در انتهای جدول تنور رقابت بین چند تیم در پایین جدول را داغ تر از قبل کند.

——————-

خبرگزاری مهر: «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا در اظهارنظری ضمن حمایت از برداشته شدن محدودیت دوره ریاست جمهوری در چین گفت: «شاید ما هم یک روز این کار را امتحان بکنیم»
حزب کمونیست چین یکشنبه گذشته اعلام کرد که قصد دارد محدودیت دوره ریاست جمهوری را حفظ کند. پیش از این ریاست جمهوری در چین به ۲ دوره ۵ ساله محدود می شد.

خبرگزاری مهر: «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا در اظهارنظری ضمن حمایت از برداشته شدن محدودیت دوره ریاست جمهوری در چین گفت: «شاید ما هم یک روز این کار را امتحان بکنیم».

ترامپ اما در بخش دیگری از سخنانش از همتای چینی خود «شی جینپینگ» تمجید کرد و با اشاره به طرح حذف محدودیت دو دوره ای ریاست جمهوری در چین اظهار داشت: او (شی جینپینگ) حالا رئیس جمهوری مادام العمر است. رئیس جمهوری مادام العمر. نه، او عالی است. ببینید، او توانست این کار را انجام دهد. به نظرم این کار بزرگی است. شاید ما هم باید روزی آن را امتحان کنیم.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *