تیام: پنالتی‌های العین درست نبود + واکنش ملی‌پوشان به ناداوری علیه استقلال – رئال نیوز

ارسال شده توسط

 خبرگزاری فارس: مامه بابه تیام بعد از انتخابش به عنوان بهترین بازیکن زمین در خصوص دیدار استقلال و العین گفت: ما سخت جنگیدیم و از کیفیت حریف‌مان آگاه بودیم
تیام در خصوص پنالتی‌هایی که برای العین گرفته شد، گفت: از بیرون از زمین را نمی‌دانم ولی منی که داخل زمین بودم، دیدم که آن خطاها پنالتی نبود.

وی افزود: ما می‌خواستیم بازی را ببریم، اما نشد، ولی این مهم نیست، مطمئن باشید برای بازی بعد، بیشتر کار می‌کنیم و بهتر نتیجه خواهیم گرفت.

 خبرگزاری فارس: مامه بابه تیام بعد از انتخابش به عنوان بهترین بازیکن زمین در خصوص دیدار استقلال و العین گفت: ما سخت جنگیدیم و از کیفیت حریف‌مان آگاه بودیم.

——————-

ورزش سه: در سومین هفته مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال ایران در گروه مرگ این رقابت ها به مصاف العین امارات رفت
بن یعقوب، داور این بازی، در نیمه دوم و در شرایطی که استقلال از حریف خود پیش بود، ۲ پنالتی برای العینی ها اعلام کرد که هر دو اشتباه بود و یکی از آنها تبدیل به گل شد.

پس از اتمام بازی سردار آزمون و علیرضا جهانبخش، دو لژیونر ملی پوش ایران در صفحات شخصی خود در اینستاگرام به عملکرد ضعیف این داور و خورده شدن حق نماینده فوتبال ایران اعتراض کردند. جالب اینجا که سردار آزمون می گوید بن یعقوب مالزیایی سابقه قضاوت های ضعیف و مغرضانه علیه تیم ملی ایران را نیز داشته است.

واکنش ملی‌پوشان به ناداوری علیه استقلال

واکنش ملی‌پوشان به ناداوری علیه استقلال

ورزش سه: در سومین هفته مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال ایران در گروه مرگ این رقابت ها به مصاف العین امارات رفت. آبی های پایتخت در شبی که یک بازی شایسته و حساب شده را از خود نمایش داده بودند، اسیر ناداوری و تصمیمات عجیب داور مالزیایی شدند و پیروزی ارزشمند در ورزشگاه هزاع بن زاید را از دست دادند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *