تمرین ملی پوشان در ساختمان پک + زمان برگزاری جلسه استیضاح ربیعی و آخوندی – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این تمرین از ساعت ۱۰:۳۰ در ساختمان پک آغاز شد و بازیکنان پس از انجام تمرینات آغازین و ابتدایی به ورزشگاه آزادی رفتند تا تمرینات تاکتیکی خود را بر روی زمین چمن برگزار کنند
خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این تمرین از ساعت ۱۰:۳۰ در ساختمان پک آغاز شد و بازیکنان پس از انجام تمرینات آغازین و ابتدایی به ورزشگاه آزادی رفتند تا تمرینات تاکتیکی خود را بر روی زمین چمن برگزار کنند.

در این تمرین که همچون دیروز با حضور هشت بازیکن برگزار شد، کادر فنی تیم ملی تلاش کرد با برنامه ریزی بخشهای مختلف تمرینی، بازیکنان را در فضاهای کوچک تحت فشار قرار دهد تا بازیکنان با حفظ تمرکز و با کمترین ضربه به توپ، بهترین تصمیم را در کوتاه ترین زمان ممکن اتخاذ کنند.

انجام کارهای دفاعی و تهاجمی بر روی دروازه، یکی دیگر از بخش های تمرینی امروز ملی پوشان فوتبال ایران بود.

——————-

خبرگزاری ایرنا: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه استیضاح وزیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز یکشنبه و استیضاح راه و شهرسازی روز سه شنبه هفته آینده برگزار می شود

وی ادامه داد: پیشنهاد ما برای جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاوزی چهارشنبه هفته آینده است، ولی به دلیل آنکه امروز طرح استیضاح وزیر جهادکشاورزی اعلام وصول شده هنوز وزیر جهاد کشاورزی نظر نهایی خود را در مورد روز استیضاح اعلام نکرده است.

خبرگزاری ایرنا: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه استیضاح وزیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز یکشنبه و استیضاح راه و شهرسازی روز سه شنبه هفته آینده برگزار می شود.

اکبر رنجبرزاده افزود: جلسه استیضاح علی ربیعی وزیر کار روز یکشنبه هفته آینده و آخوندی وزیر راه سه شنبه آینده برگزار می شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *