تساوی العین و استقلال در نیمه نخست – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال العین امارات و استقلال در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۵۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه هزاع بن زاید به مصاف هم رفتند که نیمه نخست بدون اینکه گلی در بر داشته باشد، با تساوی بدون گل به پایان رسید
دقیقه ۱۰: پاس جپاروف به تیام رسید و این بازیکن می‌توانست توپ را رها کرده تا داریوش شجاعیان در موقعیت خوبی قرار بگیرد، اما آن را از دست داد.

دقیقه ۲۰: ارسال خوب امید نورافکن را مدافع العین راهی کرنر کردند.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال العین امارات و استقلال در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۵۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه هزاع بن زاید به مصاف هم رفتند که نیمه نخست بدون اینکه گلی در بر داشته باشد، با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دقیقه ۱۳: پاس عمقی خوب به مهاجم العین رسید، اما خروج حسینی با گرفتن توپ همراه بود.

ترکیب العین: خالد عیسی، تسوکاسا شیوتانی، مهند سالم، احمد برمان، محمد غریب، ریان یسلم، عامر عبدالرحمن، عمر عبدالرحمن، حسین الشحات، لوکاس کایو و مارکوس برگ.

دقیقه ۴۱: جپاروف هافبک ازبکستانی استقلال ارسال خوبی روی دروازه العین داشت که تیام می‌توانست وارد دروازه کند، اما توپ بدون برخورد به کسی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۲: روزبه چشمی به دلیل خطا روی عبدالرحمان از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۶: نفوذ بازیکنان العین می‌رفت تا برای آنها موقعیت خطرناکی ایجاد کند، اما ضربه شماره هفت العین را سیدمجید حسینی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۳: ارسال خطرناک روی دروازه استقلال می‌توانست تهدید جدی باشد، اما حسین حسینی توپ را گرفت.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، سید مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، امید نورافکن، فرشید باقری، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و مامه تیام.

دقیقه ۴۳: شوت فرشید اسماعیلی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۴: پاس عمقی خوبی به تیام رسید و مهاجم سنگالی پس از دریبل دروازه‌بان العین می‌توانست دروازه را باز کند، اما توپش از کنار دروازه راهی اوت شد؛ البته کمک داور این صحنه را آفساید اعلام کرد.

دقیقه ۷: شوت عمر عبدالرحمن را حسینی راهی کرنر کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *