ترامپ برای اقدام نظامی در سوریه باید مجوز بگیرد + پرسپولیسِ بی‌انگیزه؛ کمتر از یک گل در هر بازی – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری فارس: در بحبوحه گزارش‌ها درباره تحرکات «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا برای اقدام نظامی در سوریه نمایندگان مجلس سنا می‌گویند انجام این اقدام نیازمند کسب مجوز کنگره است

«تیم کین»، دیگر نماینده مجلس سنا هم ضمن همراهی با اتهام‌پراکنی‌های مقام‌های آمریکایی درباره سوریه، تأکید کرده اقدام نظامی در سوریه مستلزم مشورت با کنگره است.

«برنی سندرز»، در پاسخ به توئیت چند ساعت قبل‌تر ترامپ درباره حمله به سوریه صحبت کرده بود نوشت: «رئیس‌جمهور ترامپ فاقد اختیار حقوقی برای گسترده‌تر کردن دامنه جنگ در سوریه است. این کنگره است، نه رئیس‌جمهور که تشخیص می‌دهد کشور ما وارد جنگ می‌شود یا خیر. کنگره نباید از این مسئولیت شانه خالی کند.»

او در توئیتر با تکرار اتهامات علیه بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه نوشت: «اسد بایستی بابت جنایت‌هایش با تبعات مواجه شود، اما ترامپ رئیس‌جمهور است نه پادشاه. اگر می‌خواهد اقدام نظامی را آغاز کند، لازم است با کنگره مشورت کند. اگر بدون مجوز به سوریه حمله کند، چه چیزی قرار است او را از بمباران کره شمالی یا ایران منصرف کند؟»

خبرگزاری فارس: در بحبوحه گزارش‌ها درباره تحرکات «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا برای اقدام نظامی در سوریه نمایندگان مجلس سنا می‌گویند انجام این اقدام نیازمند کسب مجوز کنگره است.

——————-

وبسایت نود: پرسپولیس موفق شد در دقایق پایانی دروازه پارس جنوبی را باز کند تا از شکست فرار کند و آمار گل‌های زده این تیم در بازی‌های اخیر کمی بهتر شود
وبسایت نود: پرسپولیس موفق شد در دقایق پایانی دروازه پارس جنوبی را باز کند تا از شکست فرار کند و آمار گل‌های زده این تیم در بازی‌های اخیر کمی بهتر شود.

ذوب‌آهن که برخلاف پرسپولیس مدتی است بازی هجومی انجام می‌دهد و در هر بازی گل‌های زیادی به ثمر می‌رساند دو گل لازم دارد تا به ۴۴ گل زده پرسپولیس در این فصل برسد. استقلال هم رقیب ذوبی‌هاست که البته با فاصله بیشتر یعنی ۶ گل پرسپولیس را تعقیب می‌کند. اگرچه لیگ برای پرسپولیس تمام شده است اما این تیم اگر می‌خواهد رکوردهای خود در لیگ برتر را حفظ کند باید بازی‌های باقی‌مانده را با قدرت بیشتری برگزار کند چون برخلاف پرسپولیس حریفان این تیم مانند استقلال و ذوب‌آهن و سایپا در بهترین شرایط روحی و فنی خود به سر می‌برند و حسابی رکوردهای شاگردان برانکو را تهدید می‌کنند.

 پرسپولیس در این روزها زیبا بازی نمی‌کند. موقعیت گل کم دارد. نتیجه این دو افت کیفی سرخپوشان پایتخت به اینجا رسیده است که این تیم در ۵ بازی اخیر فقط ۴ گل به ثمررسانده است یعنی میانگین ۰،۸ گل زده در هر بازی که شباهتی به آمار تهاجمی پرسپولیس به عنوان بهترین خط حمله لیگ ندارد. در جدول لیگ برتر فقط دو تیمی که سقوطشان تقریبا قطعی شده است یعنی استقلال خوزستان و سیاه‌جامگان رکوردی بدتر از رکورد گل‌های زده پرسپولیس در ۵ هفته اخیر ثبت کرده‌اند. این افت پرسپولیس باعث شده است تا حریفان زیادی برای کسب عنوان بهترین خط حمله لیگ پیدا کند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *