تبلیغات فدراسیون دوومیدانی با نام استقلال/ قول شرف به ورزشکارانی که بی پول ماندند!

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، همان وقت که مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی با همکاری اکبر عباسی ملکی، عضو هیات مدیره استقلال تدارک حضور این تیم درون لیگ دوومیدانی را می‌دید، معلوم بود که این کار سرانجامی ندارد، ولی کیهانی ازبرای تبلیغات هم که شده نام استقلال را بدون اینکه دوومیدانی کارانش قراردادی داشته باشند و هماهنگی با مدیرعامل صورت بگیرد، وارد لیگ کرد و الان ورزشکاران و کادرفنی مانده‌اند و پولی که معلوم نیست چه کسی باید بدهد.

حضور استقلال درون لیگ به نوعی صوری بود و تمام کارهای این تیم را فدراسیون با همکاری عباسی ملکی انجام می‌داد و الان معلوم نیست با بازنشسته شدن ملکی و جدایی‌اش از استقلال، آیا باشگاه استقلال و شخص امیرحسین فتحی، مدیرعامل این باشگاه باقی پول دوومیدانی کاران را خواهد داد یا فدراسیون دوومیدانی باید از بودجه جاری‌اش پرداخت کند، کاری که البته تخلف آشکار خواهد بود.

* باشگاه استقلال اصلا درون جریان نبود!

اورنگ مستقیم، رئیس هیات مازندران که توسط کیهانی به عنوان سرپرست تیم دومیدانی استقلال انتخاب شد، می‌گوید: فدراسیون با حضور استقلال خواست حسن نیت خود را نشان دهد تا ورزشکاران بیرون نمانند و انصافا امسال ورزشکار مطرحی هم نبود که بیرون بماند.

 

وی درون جواب به این سوال که زمانی قراردادی درون کار نبوده، استقلال چطور می‌خواهد پول آنها را پرداخت کند، گفت: چند وقت پیش با کیهانی صحبت کردم و وی گفت تعهد تیم با خودش بوده و قول شرف داده که قرارداد ورزشکاران را با جذب اسپانسر هم شده پرداخت کند و نگران نباشید. از سوی دیگر خیلی از تیم‌ها هم هم اکنون قسمت زیادی از قرارداد خود را پرداخت نکرده‌اند و تنها استقلال نیست.

سرپرست دوومیدانی استقلال درون مورد اینکه به چه دلیل باید پول باشگاه از جیب فدراسیون و بیت المال داده شود، عنوان کرد: الان شما دشوار نگیرید و اجازه دهید بچه‌ها به حق‌شان برسند. ذوب‌آهن هم از سال‌های قبل بدهکار هست و لطفا پیگیر آنها هم باشید.

وی درون مورد اینکه استقلال علاقه‌ای ازبرای تیمداری درون دوومیدانی نداشت و قبول دارید فدراسیون می‌خواست با نام این باشگاه کار تبلیغاتی کند، گفت: من خودم هم استقلالی هستم ولی مگر چه کاری انجام داده ایم که تبلیغات باشد؟  قصه بازنشستگی عباسی ملکی هم دست ما نبود و بعضی اوقات اتفاقی می‌افتد که نمی‌شود کاری کرد. همه می‌خواستند کمک بکنند.

رئیس هیات دوومیدانی مازندران درون مورد اینکه آیا باشگاه استقلال شما را به عنوان سرپرست قبول دارد یا خیر، گفت: من به دعوت کیهانی به عنوان سرپرست تیم کارها را انجام دادم. وی به ما لطف داشت، ولی باشگاه اصلا درون جریان نبود و خبر نداشتند!

انتهای پیام/س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *