تازیانه مالیات، بدن یخ زده تولید را نابود می‌کند + شکست یاران عبادی‌پور در فینال جام حذفی لهستان – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مخلفت با کلایات لایحه بودجه، گفت: تازیانه مالیات بدن یخ زده تولید را نابود می کند
عضو کمیسیون برنامه و بودجه تأکید کرد: تازیانه تند و تیز مالیات در هوای سرد رکود بدن یخ زده رکود را از بین می برد. دولت به جای افزایش مالیات، هزینه های جاری خود را کاهش دهد.

خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مخلفت با کلایات لایحه بودجه، گفت: تازیانه مالیات بدن یخ زده تولید را نابود می کند.

در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی بررسی مجدد کلیات لایحه بودجه در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.
نماینده مردم شاهین شهر ادامه داد: تا زمانی که سهم ۱۴.۵ درصدی شرکت نفت از درآمدهای نفتی جز لاینفک بودجه باشد، شرکت نفت به دنبال جذب سرمایه، کاهش هزینه های جاری نخواهد رفت.

حسینعلی حاجی دلیگانی در مخالفت با کلیات لایحه بودجه گفت: برای خودکفایی در تولید بنزین باید پالایشگاه ستاره خلیج فارس تکمیل شود که برای تکمیل آن به ۳۰۰ میلیون یورو اعتبارات نیاز داریم اما دولت به دنبال واردات بنزین است.

حاجی دلیگانی گفت: به مردم گفتیم با افزایش نرخ حامل های انرژی به شما یارانه خواهیم داد تا خودتان یارانه هایتان را مدیریت کنید اما با افزایش مجدد نرخ حامل های انرژی در سال ۹۲، نرخ یارانه ها افزایش نیافت. امسال هم عملاً بخش عمده ای از مردم از دریافت یارانه حذف می شوند.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال اسکرا بوهاتوف که میلاد عبادی‌پور، ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد در فینال جام حذفی لهستان با نتیجه ۳ بر صفر از تیم گدانسک شکست خورد
 خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال اسکرا بوهاتوف که میلاد عبادی‌پور، ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد در فینال جام حذفی لهستان با نتیجه ۳ بر صفر از تیم گدانسک شکست خورد.

تیم اسکرا در سه ست متوالی این بازی با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۲ شکست خورد.

هدایت تیم گدانسک بر عهده آندره‌آ آناستازی، گزینه پیشین هدایت تیم ملی ایران است.

عبادی‌پور در این بازی هفت امتیاز برای تیمش کسب کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *