تاج: امیدواریم با حمایت نماینده‌ها ۷۰ درصد حق فوتبال را از صدا و سیما بگیریم

به گفته خبرگزاری فارس از کرمان، عصر امروز آیین تقدیر از برترین‌های فوتبال استان کرمان با حضور رئیس فدراسیون فوتبال، خانواده شهدا، نمایندگان استان درون مجلس شورای اسلامِی، مسئولان و جمعی از ورزشکاران و فوتبال دوستان استان برگزار و ۱۰۰ نفر از برترین‌های فوتبال استان کرمان مورد تجلیل قرار گرفتند.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران درون حین برگزاری این مراسم پس از حضور مادر شهیدان سیف‌الدینی که درون دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده بودند، ادای احترام کرد و این مادر گرانقدر را مورد تکریم و احترام قرار داد که درون این هنگام حاضرین درون مراسم این واکنش رئیس فدراسیون را ستودند. درون ادامه تاج از افتخارات کرمان یادی هم از سردار قاسم سلیمانی کرد و این مرد رزمنده را از افتخارات این استان و ایران نامید. 

مهدی تاج درون ادامه مورد سوال و جواب اصحاب رسانه درون کرمان قرار گرفت و درون جشن برترین‌های فوتبال استان با اشاره به نشست با کمیسیون اقتصادی مجلس ازبرای وضعیت نامساعد تیم‌های پرسپولیس، استقلال و دیگر تیم‌ها اظهار داشت: فدراسیون فوتبال درگیر مشکلات مالی شده و پس از افزایش نرخ ارز خرج‌های تیم ملی فوتبال افزایش پیدا کرده هست.

رئیس فدراسیون فوتبال حال فوتبال کشور را مساعد ندانست و بیان کرد: ۷۰ درصد درآمد فوتبال از محل حق پخش تلویزیونی تأمین می‌شود که هم اکنون وصول نشده و امیدواریم با حمایت نمایندگان درون مجلس مشکلات اقتصادی درون فوتبال کشور برطرف شود.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر امر ترویج و توسعه ورزش درون کشور عنوان کرد: ایجاد یک باشگاه ورزشی به معنی تخریب یک زندان هست و می‌توان با ورزش و درون رأس آن فوتبال معضلات و آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد را درون جامعه کاهش داد.

تاج  با اشاره به جایگاه و رتبه‌های ایران درون فوتبال، فوتسال بانوان، فوتبال ساحلی و فوتسال درون آسیا و جهان اظهار کرد: استان کرمان درون حال حاضر دو نماینده درون لیگ دسته یک فوتبال دارد و امیدواریم سهمیه‌ای از لیگ برتر نیز کسب کند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور ارزیابی فدراسیون از هیئت فوتبال استان را مثبت دانست و خاطرنشان کرد: تلاش‌های مدیرکل ورزش و جوانان و مسئولان کرمان ازبرای توسعه فوتبال استان قابل تقدیر هست.

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *