تاج: اجازه بلیط فروشی درون طبقه دوم ورزشگاه آزادی را نداریم/ هر ورزشگاهی که آماده نیست باید کامل شود

به گفته خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مهدی تاج درون ابتدای صحبت های خود درون نشست هم اندیشی مدیران فوتبال و ورزش با صدا و سیما ازبرای شروع لیگ برتر گفت: با توجه به اتفاقاتی که درون لیگ قبلی افتاد ازبرای شروع دوره تازه لیگ برتر الزاماتی را باید رعایت می کردیم که فکر می کنم این یازدهمین جلسه ای هست که درون این خصوص تشکیل شد.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: هدف از برگزاری این نشست ها آمادگی کامل ازبرای امنیت ورزشگاه ها و ایجاد زیر ساخت های مناسب هست.  حوزه امنیت شرایط خاص خود را دارد که مسوولان امنیتی درون این ارتباط توضیحات خود را ارائه دادند. ولی درون مورد تجهیز ورزشگاه ها هم شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و قسمت های مختلفی که مسوولیت این کار را بر عهده دارند درون حال انجام وظایف خود هستند. 

وی افزود: چیزی که بر عهده فدراسیون فوتبال هست هماهنگی میان این دو فضاست که باید فراهم شود تا بتوانبم لیگ را مطلوب برگزار کنیم. از جمله شرایطی که فدراسیون فوتبال عنوان کرد یکی ‌تهیه بلیط الکترونیکی هست به چه دلیل که معتقدیم‌ همه باید از فوتبال لذت ببرند به این معنی باید یک فضای دوست داشتنی ازبرای ورزش مهیا شود. 

تاج تاکید کرد: بلیط الکترونیکی باید بیرون ورزشگاه ها خریداری شود. هرکس می تواند دریک فرصت مناسب بلیط خریداری کند و درون وقت مقرر درون محل برگزاری مسابقه حضور پیدا کند نه اینکه پنج ساعت زودتر درون محل مسابقه حضور پیدا کند و همه اینها درون نوع رفتار تماشاچی تاثیر می گذارد. موضوع دوم درون بلیط فروشی به همراه داشتن ‌کارت ملی هست که بدانیم درون ورزشگاه ها چه کسانی هستند و تماشاگر درون وقت مقرر برروی صندلی خود بنشیند.

رییس فدراسیون فوتبال درون خصوص مسیر آماده سازی استادیوم آزادی گفت: صندلی گذاری ها انجام شده و طبقه اول ورزشگاه آزادی آماده شده هست ولی چون طبقه دوم به گیت متصل نشده هست هم اکنون اجازه بلیط فروشی درون آن نداریم. کارهای بسیارخوبی درون همه ورزشگاه های کشور انجام ‌شده هست و اکنون مطمئن هستیم همه ورزشگاه‌ها درون شرایط خوبی قرار دارند و وضع ورزشگاه‌ها نسبت به گذشته بسیار بهتر شده هست. 

تاج درون آخر  تاکید کرد: هر ورزشگاهی که آماده نیست یا باید کامل شود و یا درصورتیکه سازمان لیگ ‌به این نیتجه رسید که آماده نیست باید تیم ها ورزشگاه دیگری را معرفی کنند. بزودی همایش رسانه‌ای خواهیم داشت و‌انتظارات و قوانین را درون این خصوص ارائه خواهیم کرد.

انتهای پیام/ر

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *