بوفون: رونالدو باعث بی‌خوابی من شده است! + برخاستن دود از چرخ‌های هواپیما در فرودگاه امام – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: جان لوییجی بوفون معتقد است لزوما تیم باکیفیت تر همیشه برنده نیست.

 رئال مادرید و یوونتوس هر ۲ در شرایط بسیار خوبی به سر می برند اما بوفون مدعی شد یوونتوس قرار است برابر تیمی قوی تر از خودش بازی کند
هنگامی که شما برابر تیمی مانند رئال مادرید بازی می کنید، مهار یک بازیکن تفاوت زیادی را ایجاد نخواهد کرد. اما با این تفاسیر اینکه می دانم قرار است با رونالدو روبرو شوم برای چند شب باعث بی خوابی من خواهد شد.”

ورزش سه: جان لوییجی بوفون معتقد است لزوما تیم باکیفیت تر همیشه برنده نیست.

بوفون گفت: “ما خیلی نگران دشواری های دیدار برابر رئال مادرید هستیم و تاریخ می گوید قرار است برابر تیمی قوی تر از خودمان قرار بگیریم زیرا آنها در ترکیب خود بازیکنان فوق العاده ای دارند. اما می دانیم که همیشه تیم با استعدادتر برنده نیست و ما اگر بتوانیم در ۲ دیدار رفت و برگشت نمایش بهتری از حریف داشته باشیم، می توانیم دستاورد بزرگی حاصل کنیم.

 رئال مادرید و یوونتوس هر ۲ در شرایط بسیار خوبی به سر می برند اما بوفون مدعی شد یوونتوس قرار است برابر تیمی قوی تر از خودش بازی کند.

بوفون: رونالدو باعث بی‌خوابی من شده است!

——————-

خبرگزاری مهر: مهدی علی عسگری، عضو هیئت مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: صبح امروز دوازدهم فروردین ۹۷ خلبان هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ هواپیمایی قطر ایرویز پس از فرود در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و قرار گرفتن در موقعیت پارکینگ متوجه برخاستن دود از چرخ های اصلی هواپیما شد که این موضوع را به برج مراقبت گزارش داد
خبرگزاری مهر: مهدی علی عسگری، عضو هیئت مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: صبح امروز دوازدهم فروردین ۹۷ خلبان هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ هواپیمایی قطر ایرویز پس از فرود در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و قرار گرفتن در موقعیت پارکینگ متوجه برخاستن دود از چرخ های اصلی هواپیما شد که این موضوع را به برج مراقبت گزارش داد.

وی گفت: با اعلام خلبان مبنی بر برخاستن دود از چرخ های هواپیما بلافاصله نیروهای اداره آتش نشانی و ایمنی زمینی فرودگاه به محل پارک هواپیما اعزام شدند و عملیات خنک سازی چرخ های شماره ۲ و ۶ هواپیما را آغاز کردند.

علی‌عسگری ادامه داد: این هواپیما پس از رفع مشکل در چرخ ها بدون مشکل تهران را به مقصد دوحه ترک کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *