بروزرسانی| ایران یک – لهستان صفر؛ یک ست برتری ازبرای شاگردان کولاکوویچ

به گفته خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران درون نخستین مسابقه خود درون مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ از ساعت ۰۲:۳۰ بامداد درون شیکاگو به مصاف لهستان رفت.

ایگور کولاکوویچ ازبرای شروع این مسابقه از سعید معروف، سید محمد موسوی، علی شفیعی، میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی، امیر غفور و محمدرضا حضرت‌پور استفاده کردن کرد. این گیم را سیمونوویچ ۴۳ ساله از صربستان به همراه هرنان گونزالو کاسامیولا ۵۴ ساله از آرژانتین سوت زدند. 

ست نخست؛ ۲۵ بر ۲۱ به سود ایران

 تیم ایران با سرویس‌های علی شفیعی شروع خوبی داشت. درون امتیازهای ابتدایی که کولاکوویچ درخواست ویدئوچک کرد و امتیاز به ایران رسید ویتال هینن به شدت معترض شد و معتقد بود که توپ درون داخل زمین ایران قرار گرفته هست. هینن درون این مسابقه خیلی سریع وارد مسائل حاشیه‌ای شد و همین موضوع به شاگردانش هم منتقل شد تا درون امتیاز ۵ بر ۳ به سود ایران بدنورز کارت زرد دریافت کند. لهستانی‌ها درون امتیاز ۷ گیم را به تساوی کشاندند، ولی درون امتیاز ۸ بر ۷ به سود ایران تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. سرویس‌های میلاد عبادی پور و عملکرد خوب امیر غفور روی تور نتیجه گیم را ۱۱ بر ۷ به سود ایران کرد تا هینن درخواست وقت استراحت فنی کند. سرویسی با سرعت ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت که توسط امیر غفور زده شد امتیاز ۱۶ را به ایران رساند تا تیم‌ها درون امتیاز ۱۶ بر ۱۰ به وقت استراحت فنی دوم بروند. شاگردان هینن اختلاف را کم کردند، ولی درون آخر ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ایران و لهستان درون هفته سوم دور مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال هم به میزبانی ارومیه به مصاف هم رفتند که آن مسابقه با نتیجه ۳ بر ۲ به سود شاگردان کولاکوویچ خاتمه پیدا کرد.

تیم ملی والیبال لهستان که با ترکیب دوم خود راهی شیکاگو شده هست درون گیم نخست خود شب گذشته موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ برزیل را شکست دهد. شاگردان ایگور کولاکوویچ فردا درون دومین مسابقه خود درون مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ از ساعت ۰۲:۳۰ بامداد به مصاف برزیل خواهند رفت.

ادامه دارد…

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *