بازنشستگان همچنان مشغول کارند!/ شلیک به سیبل قانون

به گفته خبرگزاری فارس، قانون منع بکارگیری باز‌نشسته‌ها درون دستگاه‌های اجرایی و فدراسیون‌های ورزشی از ۱۵ آذر اجرایی شد و روسای بازنشسته‌های فدراسیون‌های ورزشی نیز کنار رفتند.

علاوه بر آن طبق قانون، فدراسیون‌ها موظف بودند اسامی بازنشستگان خود را نیز به وزارت ورزش معرفی کنند و فعالیت آنها پس از تاریخ ۱۵ آذر تخلف محسوب می‌شد.

با وجود اینکه دستگاه‌ها و فدراسیون‌ها موظف به اجرای قانون بودند، ولی شاهد هستیم بعضی درون فدراسیون‌ها همچنان درون پست خود فعالیت می‌کنند که درون این خصوص می‌توان به تیراندازی اشاره کرد.

اکبر محمودی ۲۳ خردادماه با حفظ سمت (مشاور و مدیر مالی اداری پشتیبانی فدراسیون) از سوی علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی حکم سرپرستی نایب‌رئیسی را گرفت ولی با ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها، وی نیز شامل این قانون شده و حکم مشاور دارد ولی نکته اینجاست که وی همچنان درون اتاق نایب‌رئیس حضور دارد و فعالیت‌های مربوط به این پست را پیگیری می‌کند.

علاوه بر محمودی افراد دیگری هم هستند که با وجود بازنشسته بودن همچنان مشغول به کار هستند چنانچه این اتفاق را درون وزارت ورزش نیز شاهد بودیم و فریبا محمدیان معاون سابق امور بانوان وزارت ورزش با وجود بازنشسته بودن همچنان درون دفتر خود حضور دارد.

درون پی اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها، روسای فدراسیون‌های کاراته، والیبال، قایقرانی، جودو، ناشنوایان و سه‌گانه رفتنی شدند.

انتهای پیام/س

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *