ایراد مجدد شورای نگهبان به لایحه بودجه ۹۷ + چالش ۸ نفری استقلال برای سال ۹۷! – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷، با اشاره به ایرادات مجدد شورای نگهبان به مصوبات مجلس در بودجه ۹۷ گفت که این ایرادات در جلسه روز شنبه کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار می‌گیرد
علی‌اصغر یوسف‌نژاد اظهار کرد: شورای نگهبان ۹ مورد ایراد مجدد به مصوبات مجلس در لایحه بودجه وارد کرده که مربوط به تعیین سقف، تعیین ردیف و برخی احکام غیربودجه ای است. البته شورای نگهبان در ایرادات اولیه نیز این موارد را پیش بینی کرده بود که در مجلس مورد اصلاح قرار گرفت ولی نظر شورای نگهبان تامین نشده است.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷، با اشاره به ایرادات مجدد شورای نگهبان به مصوبات مجلس در بودجه ۹۷ گفت که این ایرادات در جلسه روز شنبه کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: بر همین اساس کمیسیون تلفیق روز شنبه تشکیل جلسه می دهد تا ایرادات مجدد شورای نگهبان به لایحه بودجه را مورد بررسی قرار دهد. با توجه به اینکه نزدیک پایان سال هستیم و مجلس روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده بررسی استیضاح وزرای راه، رفاه و جهاد کشاورزی را در دستور کار دارد، احتمالا اصلاحات بودجه روز یکشنبه در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می‌گیرد.

——————-

خبرآنلاین: با توجه به اینکه تیم استقلال چند وقتی است که با آمدن شفر جان تازه ای گرفته است، مسئولان این تیم باید هرچه زودتر برای تمدید قرارداد بازیکنان استقلال دست به کار شوند
البته باید دید شفر در این جمع به کدام بازیکنان نیاز دارد.

خبرآنلاین: با توجه به اینکه تیم استقلال چند وقتی است که با آمدن شفر جان تازه ای گرفته است، مسئولان این تیم باید هرچه زودتر برای تمدید قرارداد بازیکنان استقلال دست به کار شوند. در پایان لیگ جاری (لیگ هفدهم) قرارداد ۸ ستاره آبی ها به پایان می رسد و این می تواند زنگ خطری برای استقلال و تیم شفر باشد.

پژمان منتظری، وریا غفوری،علی قربانی،سرور جپاروف،فرشید باقری،امید ابراهیمی، سید حسین حسینی و لئوناردو پادووانی ۸ بازیکن استقلال هستند که قراردادشان در پایان فصل به پایان می رسد. به همین منظور مدیران استقلال باید در صورت رضایت شفر از این بازیکنان برای تمدید قراردادشان دست به کار شده و با آن ها مذاکره کنند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *