اکبری: مزد زحمات مان را گرفتیم

به گفته خبرگزاری فارس، پیمان اکبری پس از پیروزی سه بر یک تیمش برابر شهرداری ورامین درون فینال لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: گیم خوب و سختی بود. به هر حال درون گیم فینال ازبرای هر دو تیم شانس مساوی وجود دارد. خدا را شکر می‌کنم و خسته نباشید می‌گویم به بازیکنانم که گیم اول را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

وی ادامه داد: ازبرای این مسابقه از نظر روانی فشار زیادی روی تیم ما بود، ولی خوشبختانه درون لحظات حساس دشوار تلاش کردیم و درون آخر مزد زحمات خود را گرفتیم. به رحمان محمدی راد و شاگردانش خسته نباشید می گویم که گیم بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

سرمربی تیم والیبال سایپا خاطرنشان کرد: از نظر من این گیم تمام شد و از الان باید به فکر گیم بعدی باشیم. حضور درون فینال بدون شک انگیزه تمام بازیکنان را مضاعف می کند. ما پیش از گیم با هم قرار گذاشته بودیم که هیچ چیز ما را ناراحت نکنید و درصورتیکه مشکلاتی وجود دارد خارج از زمین درون موردش صحبت کنیم.

اکبری درون مورد برگزاری گیم درون سالن ١٢ هزار نفری آزادی گفت: به هر حال درصورتیکه گیم‌ها درون تبریز برگزار می‌شد یک حسن داشت و آن هم اینکه درون آرامش و درون وقت مقرر مسابقات انجام می شد. با این وجود از پورحسن و همکارانش درون سازمان لیگ تشکر می کنم که ٢۴ ساعتها تلاش کردند تا سالن ١٢ هزار نفری ازبرای برگزاری این مسابقه آماده شود.

وی عنوان کرد: از نیروهای امدادی و انتظامی هم تشکر می کنم که تلاش کردند تا گیم بدون حاشیه برگزار شود. هر زمانی که مسئولان از قبل برنامه ریزی کردند شاهد این بودیم که گیم‌ها بدون حاشیه انجام شد. هم اکنون گیم پیام و ورامین را درون ذهن داریم که چه اتفاقاتی رخ داد، ولی با حضور و تلاش مسئولان لیگ به ایستگاه پایانی رسید.
انتهای پیام/ر

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *