امیدواری مدیر الجزیره به موفقیت مقابل پرسپولیس + قرارداد دستیاران شفر تمدید شد – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ورزش سه: مدیر تیم الجزیره اعلام کرد که آن ها تیم کاملی را در اختیار دارند و می‌توانند پرسپولیس را شکست دهند.

حسین سهیل گفت: ما تمریناتمان را آغاز کرده ایم و هیچ مصدوم و محرومی نداریم و میتوانیم مرحله به مرحله صعود کنیم و در لیگ قهرمانان جلو برویم
ورزش سه: مدیر تیم الجزیره اعلام کرد که آن ها تیم کاملی را در اختیار دارند و می‌توانند پرسپولیس را شکست دهند.

حسین سهیل گفت: ما تمریناتمان را آغاز کرده ایم و هیچ مصدوم و محرومی نداریم و میتوانیم مرحله به مرحله صعود کنیم و در لیگ قهرمانان جلو برویم.

حسین سهیل گفت: این که مصدوم و محرومی نداریم امتیاز مثبتی برایمان به حساب می آید و از لحاظ معنوی به ما کمک میکند که در بازی رفت پیروز شویم. ما به تیم فعلی اعتماد کامل داریم و می‌توانیم تیم ایرانی را شکست دهیم و برای اولین بار در مرحله یک چهارم بازی کنیم. البته اکثریت بازیکنان ما جوان هستند اما بازیکنان باتجربه مثل علی خصیف، علی مبخوت، رومارینهو و… هم در کنار ما هستند و می‌توانند به مراحل بالاتر برسند.

او ادامه داد: ما دو بازیکن مصدوم داشتیم. محمد مسلمی و فوزی که تیم پزشکی مان در حال آماده کردن این بازیکنان هستند تا به آمادگی بدنی لازم برای بازی رفت مقابل پرسپولیس برسند.

مدیر تیم الجزیره همچنین در ادامه اذعان داشت: ما ابتدا در زمین خودمان و سپس ۱۴ ماه می در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس میرویم. تیم ما یک روز استراحت کرد و سپس تمرینات روزمره را دنبال کرد. آقای تن کاته تصمیم گرفت که ما فقط تمرینات روزمره را انجام دهیم و نیازی به بازی دوستانه نیست و باید از این زمان برای پیدا کردن نقاط ضعف و قوتمان استفاده کنیم.

——————-

ورزش سه: سه دستیار خارجی وینفرد شفر نیز همزمان با او قرارداد خود را تمدید کردند.

میگوئل کولی، جری ساناک و ساشا شفر سه دستیار خارجی وینفرد شفر نیز با حضور در جلسه در کنار مدیرعامل استقلال، قرارداد خود را با آبی ها تمدید کردند
ورزش سه: سه دستیار خارجی وینفرد شفر نیز همزمان با او قرارداد خود را تمدید کردند.

میگوئل کولی، جری ساناک و ساشا شفر سه دستیار خارجی وینفرد شفر نیز با حضور در جلسه در کنار مدیرعامل استقلال، قرارداد خود را با آبی ها تمدید کردند.

به این ترتیب این سه دستیار که از کشورهای جاماییکا، جمهوری چک و آلمان در کنار سرمربی آلمانی حضور دارند، فصل آینده نیز در کنار سرمربی آلمانی حضور خواهند داشت.

به این ترتیب حضور چهره هایی مانند پادوانی و فرهاد مجیدی در لیست دستیاران شفر منتفی است.

بیژن طاهری به عنوان دستیار ایرانی و اشکان نامداری نیز در لیست دستیاران شفر حضور دارند که فصل آینده آنها نیز در کنار سرمربی آلمانی ادامه فعالیت خواهند کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *