الهلال با ۶ مصدوم به مصاف الفتح می‌رود + شعار المپیک جوانان ۲۰۱۸ مشخص شد – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال الهلال عربستان امشب از ساعت ۲۲:۱۰ در هفته آخر رقابت های لیگ عربستان به مصاف الفتح می رود تا تکلیف قهرمان این فصل لیگ مشخص شود

الهلال هفته آینده ۲۷ فروردین در بازی برگشت و آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در کویت میزبان استقلال است. این تیم سعودی از رقابت های حذف شده است و این بازی برایش حکم بازی تشریفاتی را دارد ولی برای استقلال مهم است چون سرنوشت صدرنشین گروه مشخص می شود.

الهلال اکنون با ۵۳ امتیاز صدرنشین جدول است و الاهلی نیز با یک امتیاز کمتر در رده دوم قرار دارد. الهلال رسما ۶ بازیکن خود را به خاطر مصدومیت در این بازی ندارذد که عبارتند از: کارلوس ادواردو، سلمان الفرج، نواف العابد، ماجد النجرانی، عبدالله الحافظ و حسن کادش هستند.

الهلال با ۶ مصدوم به مصاف الفتح می‌رود

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال الهلال عربستان امشب از ساعت ۲۲:۱۰ در هفته آخر رقابت های لیگ عربستان به مصاف الفتح می رود تا تکلیف قهرمان این فصل لیگ مشخص شود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: «آینده را احساس کن» به عنوان شعار بازی‌های المپیک تابستانی جوانان ۲۰۱۸ بوینس‌آیرس انتخاب شد.

این شعار حاوی پیامی است مبتنی بر پررنگ کردن امید برای ۳۹۹۸ ورزشکار شرکت کننده در اولین دوره از مسابقاتی که برابری جنسیتی در آن رعایت شده و نمونه‌هایی از شور و اشتیاق همزیستی و اتحاد در تنوع فرهنگی و نژادی و همچنین سرمنشاء الهام بخشی برای خلق دنیایی بهتر از طریق ورزش است
این شعار حاوی پیامی است مبتنی بر پررنگ کردن امید برای ۳۹۹۸ ورزشکار شرکت کننده در اولین دوره از مسابقاتی که برابری جنسیتی در آن رعایت شده و نمونه‌هایی از شور و اشتیاق همزیستی و اتحاد در تنوع فرهنگی و نژادی و همچنین سرمنشاء الهام بخشی برای خلق دنیایی بهتر از طریق ورزش است.

برابری جنسیتی کلید اصلی موضوع بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۸ جوانان در بوینس آیرس است.

بازی‌های بوینس آیرس اولین دوره از رقابت‌های المپیک جوانان است که در آن تعداد ورزشکاران زن و مرد برابر است.

خبرگزاری تسنیم: «آینده را احساس کن» به عنوان شعار بازی‌های المپیک تابستانی جوانان ۲۰۱۸ بوینس‌آیرس انتخاب شد.

مقرر شده در این دوره از بازی‌ها ۱۹۹۹ ورزشکار زن و ۱۹۹۹ ورزشکار مرد از ۶ تا ۱۸ اکتبر با یکدیگر به رقابت بپردازند.

«جراردو ورتین» رئیس تیم میزبانی بازیها بوینس آیرس ۲۰۱۸ درباره انتخاب این شعار گفت: ورزشکاران جوان در بوینس آیرس به رقابت می‌پردازند و سفیران ارزش‌های المپیک از جمله احترام، دوستی و برتری خواهند بود.

وی ادامه داد: آنها می‌توانند الهام بخش دیگر نوجوانان و جوانان در سرتاسر دنیا باشند. تلاش آنها و اینکه سرمشقی برای دیگران باشند نشان دهنده تمام آن چیزی است که جنبش المپیک به آن توجه دارد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *