الشعراوی: مسی بهترین بازیکن جهان است + نگرانی شارلوا از افت کاوه رضایی – رئال نیوز

ارسال شده توسط

ایسنا: به نقل از مدیاست، رم در لیگ قهرمانان اروپا کار سختی پیش رو دارد و باید برابر بارسلونا به میدان رود.

استفان الشعراوی بازیکن مصری رم به ستایش از مسی پرداخت و از کار سخت تیمش برابر این بازیکن آرژانتینی سخن به میان آورد
او گفت‌: بدون شک مسی بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان است. او هر بار که توپ را لمس می‌کند می‌تواند یک گل خلق کند. مسی پیش‌بینی نمی‌شود و به همین خاطر باید برابر این بازیکن بسیار مراقب بود.

او در پایان سخنانش، گفت‌: بعد از جام جهانی لیگ قهرمانان اروپا مهم‌ترین رقابت است. همه نگاه‌ها به این رویداد بزرگ است. هر بازیکنی آرزوی حضور در لیگ قهرمانان اروپا را دارد و وقتی چنین فرصت بزرگی را به دست می‌آورد باید نهایت تلاشش را برای درخشش به کار گیرد.

استفان الشعراوی بازیکن مصری رم به ستایش از مسی پرداخت و از کار سخت تیمش برابر این بازیکن آرژانتینی سخن به میان آورد.

ایسنا: به نقل از مدیاست، رم در لیگ قهرمانان اروپا کار سختی پیش رو دارد و باید برابر بارسلونا به میدان رود.

ستاره مصری تبار رم درباره دیدار حساس برابر بارسلونا، گفت‌: همه می‌گویند که ما شانسی برای صعود به دور بعد نداریم و این یک واقعیت است. با این حال فوتبال آبستن حوادث زیادی است و نمی‌توان بازی‌ها را پیش‌بینی کرد. برای صعود به دور بعد نهایت تلاشمان را به کار خواهیم گرفت.

——————-

ایسنا: به نقل از اسپورت بلژیک، کاوه رضایی مهاجم ایرانی شارلوا که شروع خوبی در این تیم داشت، در چهار بازی اخیر موفق به گلزنی برای تیمش نشده است
آخرین باری که کاوه رضایی توانسته است گلزنی کند ۱۸ فوریه بود که توانست از روی نقطه پنالتی دروازه استاندارد لیژ را باز کند و نزدیک به ۵۰ روز است که او برای تیم باشگاهی خود گلزنی نکرده است.

رضایی یکی از بازیکنانی است که امیدوار است در فهرست نهایی تیم ملی ایران برای جام جهانی روسیه قرار گیرد و فرصت بازی در جام جهانی را به دست بیاورد.

به نظر می‌رسد افت فاحش کاوه رضایی در گلزنی باعث شده است تا شارلوا نیز متضرر شود و در گلزنی به مشکل بخورد.

ایسنا: به نقل از اسپورت بلژیک، کاوه رضایی مهاجم ایرانی شارلوا که شروع خوبی در این تیم داشت، در چهار بازی اخیر موفق به گلزنی برای تیمش نشده است. در طرف مقابل شارلوا نیز نتوانسته ۳۴۷ دقیقه به گل برسد.

شارلوا باید جمعه در پلی‌آف لیگ بلژیک برابر اندرلخت بازی کند و باید ببینیم طلسم گلزنی کاوه رضایی و شارلوا در آن دیدار شکسته می‌شود یا خیر.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *