ارائه کارت ملی ازبرای ورود به استادیوم های ورزشی الزامی شد

به گفته خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان پس از آخر نشست هم اندیشی مدیران فوتبال و ورزش با صدا و سیما ازبرای شروع لیگ برتر که صبح امروز به میزبانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، حسن کریمی درون جمع خبرنگاران گفت: نشست امروز شاید دهمین جلسه ای باشد که ازبرای هماهنگی ورود تماشاگران به ورزشگاه ها درون وزارت ورزش و جوانان برگزار شد که از اواسط سال قبل این نشست ها شروع شده بود. 

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ادامه داد: هدف همه این جلسات این هست که تماشاگران عزیز با کمترین مشکل و بدون آسیب وارد ورزشگاه ها شوند و با لذت و بدون دغدغه به تماشای مسابقات بپردازند و تیم محبوبشان را تشویق کنند. امروز درون واقع مروری بود بر جلسات قبلی تا ببینیم اقدامات انجام شده درون این راستا کافی بوده هست یا نه؟

وی افزود: مسئولیت استادیوم آزادی با شرکت توسعه هست و تعهدات لازم درون این خصوص را انجام دادیم. ما ۴۸ گیت ورودی درون درب شرقی و ۳۰ گیت هم درون درب غربی طراحی و اجرا کردیم که نیازهای تماشاگران را براورده می کند. طراحی بلیط الکترونیک هم انجام شده و به راحتی توسط هر شخصی با ارائه کد ملی از منزل خریداری می شود و علاوه بر سهولت درون امر خرید ازبرای تماشاگران مشکلات بازار سیاه هم به این صورت از میان می رود. صندلی ها شماره گذاری شده و افراد یک یا دو ساعت قبل از مسابقه بدون دغدغه به استادیوم می آیند و سر جای خود می نشینند. 

کریمی درون آخر تاکید کرد: بلیط فروشی تنها و تنها بر مبنای کارت ملی و شماره ملی هست و از تماشاگران خواهش می کنیم رعایت کنند و سر جای خود بنشینند. هیچ کس با کارت ملی شخص دیگری نمی تواند وارد ورزشگاه شود. بلیط کاغذی وجود ندارد و تنها با کارت ملی امکان عبور از گیت ازبرای افراد وجود دارد. درون واقع کارت ملی حکم بلیط را هم ازبرای تماشاگران دارد.

انتهای پیام/ر

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *