آتش سوزی کارگاه تولید کفش در سپهسالار + روبن: خوشحالم به مسیر درستی برگشتیم – رئال نیوز

ارسال شده توسط

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مهار آتش سوزی در یک کارگاه تولید کفش که در ساختمانی چهار طبقه در سپهسالار واقع شده بود خبر داد
وی اضافه کرد: آتش کاملا شعله‌ور شده بود و دود نسبتا شدیدی به اطراف متصاعد می‌شد و آتش نشانان سریعا برای خاموش کردن آتش وارد عمل شدند و خوشبختانه موفق شدند حریق را مهار کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه آتش سوزی در یک ساختمان چهار طبقه رخ داد، اظهار کرد: در پشت بام این ساختمان انباری به مساحت ۷۰ متر با لوازم اولیه غیر استاندارد مانند ایرانیت ساخته شده بود که مقداری وسایل مربوط به تولید کفش مانند قالب‌های کفش و مواد اولیه تولید کفش وجود داشت که دچار حریق شده بودند.

جلال ملکی در مورد آتش سوزی یک کارگاه تولید لوازم کفاشی اظهار کرد: ساعت ۱۰:۲۰ امروز چهارشنبه آتش سوزی در این کارگاه که در خیابان سپهسالار واقع شده به سازمان آتش نشانی اعلام شد و بلافاصله سه ایستگاه با امکانات و تجهیزات به محل اعزام شدند.

ملکی با اشاره به اینکه این عملیات حدود یک ساعت به طول انجامید، گفت: خوشبختانه این حادثه مصدومیت و تلفات جانی نداشت و با انجام عملیات لکه گیری به پایان رسید.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مهار آتش سوزی در یک کارگاه تولید کفش که در ساختمانی چهار طبقه در سپهسالار واقع شده بود خبر داد.
——————-
ایسنا: ‌به نقل از بیلد، بایرن مونیخ دیشب (شنبه) موفق شد با نمایشی زیبا حریف خود بورسیادورتموند را سه بر یک شکست دهد
ایسنا: ‌به نقل از بیلد، بایرن مونیخ دیشب (شنبه) موفق شد با نمایشی زیبا حریف خود بورسیادورتموند را سه بر یک شکست دهد. آرین روبن موفق شد گل نخست بازی را به ثمر برساند که این گل نودوسومین گل بازیکن هلندی در بوندسلیگا بود.
روبن در پایان گفت‌: این نتیجه‌ می‌تواند در پایان فصل خیلی به ما کمک کند، چون بورسیادورتموند رقیب اصلی ما برای قهرمانی است  ولی همان طور که گفتم ما فقط باید به عملکرد خودمان فکر کنیم و در زمین مسابقه پیروز شویم.

آرین روبن بعد از پایان مسابقه، گفت‌: خوشحال هستم که به مسیر درستی برگشته‌ایم. باید در همین مسیر باقی بمانیم. خیلی خوشحال هستیم چون در حال‌ حاضر توانسته‌ایم پنج امتیاز اختلاف با بورسیادورتموند را جبران کنیم و در صدر جدول رده‌بندی قرار بگیریم. شاید اگر چند هفته‌ پیش کسی این را می‌گفت که بایرن مونیخ پنج امتیاز عقب ماندگی از بورسیادورتموند را جبران می‌کند و شش امتیاز بیش‌تر خواهد داشت کسی آن را باور نمی‌کرد. باید از سرمربی خودمان یعنی هاینکس تمجید کنم. او عملکرد خیلی خوبی با ما داشته است و خواسته‌هایش را دقیق و شفاف برای ما بیان‌ می‌کند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *